Výkonný výbor TJ

01. 01. 2017 --- Výkonný výbor TJ 3460x 0

Termíny konání VV TJ Jiskra Třeboň, z. s.

5. 9. 2019 (19:00 hod) - sekretariát TJ

3. 10. 2019 (19:00 hod) - sekretariát TJ

7. 11. 2019 (19:00 hod) - sekretariát TJ

5. 12. 2019 (19:00 hod) - sekretariát TJ

2. 1. 2020 (18:00 hod) - sekretariát TJ

 

Složení Výkonného výboru TJ Jiskra Třeboň, z. s.

 

č. Příjmení a jméno oddíl e-mail
1 Skála Lubomír  fotbal skala@jiskratrebon.cz předseda
2 Chalupa Petr  tenis chalupa@jiskratrebon.cz místopředseda
3 Koranda Stanislav  házená koranda@jiskratrebon.cz místopředseda
4 Jindra Miloš  korfbal jindra@jiskratrebon.cz
5 Čapek Josef házená capek.jo@gmail.com
6 Dufek Tomáš šachy dufek@jiskratrebon.cz
7 Jecha Petr kuželky sekretar@jiskratrebon.cz
8 Roubíček Josef  jachting roubicek@jiskratrebon.cz
9 xxx xxx xxx
10 Dvořáková Věra volejbal dvorakova@jiskratrebon.cz
11 Vonka Mojmír lední hokej vonka@jiskratrebon.cz
12 Jelínek Jan ASPV jelinek@jiskratrebon.cz
13 Novák Jan stolní tenis novak@jiskratrebon.cz
14 Matuška Vojtěch florbal matuska@jiskratrebon.cz
15 Kubica Karel nohejbal kubica@jiskratrebon.cz
16 Pešl František fotbal pesl@jiskratrebon.cz
17 Vališ Jan tenis valis@jiskratrebon.cz
18 Kotilová Libuše gymnastika kotilova@jiskratrebon.cz
19 Sodomka Milan atletika sodomka@jiskratrebon.cz
20 Baierling Luboš veslování baierling@jiskratrebon.cz

Aktuality

30. 07. 2019

Valná hromada TJ Jiskra Třeboň, z.s.

Dne 19.6.2019 od 17:00 hod proběhla v KKC Roháč Třeboň řádná Vlaná hromada TJ Jiskra Třeboň, z.s. Zápis...Více zde

12. 03. 2019

GDPR formulář TJ Jiskra Třeboň

GDPR formulář TJ Jiskra Třeboň, z.s. ke stažení zdeVíce zde

11. 03. 2019

Žádosti o finanční příspěvky 2019

 Dotace z rozpočtu města Třeboň Vyřizování žádostí: odbor finanční a...Více zde

Akce

23.08.2019

Filtrovat

cal cal