Výkonný výbor TJ

01. 01. 2017 --- Výkonný výbor TJ 5226x 0

Termíny konání výkonných výborů TJ Jiskra Třeboň, z. s.

zpravidla první čtvrtek v měsíci, v letním období od 19:00, v zimním od 18:00.

Složení Výkonného výboru TJ Jiskra Třeboň, z. s.

od 20. 10. 2021 (funkční období dle stanov Stanovy TJ Jiskra Třeboň 20160627.pdf je čtyřleté)

č. Příjmení a jméno oddíl e-mail
1 Skála Lubomír fotbal skala@jiskratrebon.cz předseda
2 Chalupa Petr tenis chalupa@jiskratrebon.cz místopředseda
3 Koranda Stanislav házená koranda@jiskratrebon.cz místopředseda
4 Jecha Petr kuželky sekretar@jiskratrebon.cz
5 Baierling Lukáš házená lukasbaierling@jiskratrebon.cz
6 Dufek Tomáš šachy dufek@jiskratrebon.cz
7 Jindra Miloš korfbal jindra@jiskratrebon.cz
8 Roubíček Josef  jachting roubicek@jiskratrebon.cz
9 Zbudilová Petra volejbal zbudilova@jiskratrebon.cz
10 Vonka Mojmír lední hokej vonka@jiskratrebon.cz
11 Řimnáč Pavel lední hokej rimnac@jiskratrebon.cz
12 Jelínek Jan ASPV jelinek@jiskratrebon.cz
13 Novák Jan stolní tenis novak@jiskratrebon.cz
14 Matuška Vojtěch florbal matuska@jiskratrebon.cz
15 Kubica Karel nohejbal kubica@jiskratrebon.cz
16 Pešl František fotbal pesl@jiskratrebon.cz
17 Vališ Jan tenis valis@jiskratrebon.cz
18 Kotilová Libuše gymnastika kotilova@jiskratrebon.cz
19 Sodomka Milan atletika sodomka@jiskratrebon.cz
20 Baierling Luboš veslování lubosbaierling@jiskratrebon.cz
21 Klíma Tomáš veslování klima@jiskratrebon.cz

Předsednictvo TJ predsednictvo@jiskratrebon.cz je složeno z předsedy, místopředsedů a sekretáře Tělovýchovné jednoty.

Výkonný výbor TJ vv@jiskratrebon.cz; další informace o kontaktech www.jiskratrebon.cz/kontakty.

Aktuality

10. 09. 2020

Přihláška a evidenční list člena TJ Jiskra Třeboň, z.s.

Dle článku IV. odst. 4 Stanov TJ Jiskra Třeboň, z.s. předložilo Více zde

30. 07. 2019

Valná hromada TJ Jiskra Třeboň, z.s.

Dne 19.6.2019 od 17:00 hod proběhla v KKC Roháč Třeboň řádná Vlaná hromada TJ Jiskra Třeboň, z.s. Zápis...Více zde

11. 03. 2019

Žádosti o finanční příspěvky 2019

 Dotace z rozpočtu města Třeboň Vyřizování žádostí: odbor finanční a...Více zde

Akce

02.12.2022

Filtrovat

cal cal