Výkonný výbor TJ

01. 01. 2017 --- Výkonný výbor TJ 3164x 0

Termíny konání VV TJ Jiskra Třeboň, z. s.

2. 2. 2017 (18:00 hod) - sekretariát TJ

2. 3. 2017 (18:00 hod) - sekretariát TJ

6. 4. 2017 (18:00 hod) - sekretariát TJ

4. 5. 2017 (19:00 hod) - sekretariát TJ

1. 6. 2017 (19:00 hod) - sekretariát TJ

 

Složení Výkonného výboru TJ Jiskra Třeboň, z. s.

 

č. Příjmení a jméno oddíl e-mail
1 Skála Lubomír  fotbal skala@jiskratrebon.cz předseda
2 Chalupa Petr  tenis chalupa@jiskratrebon.cz místopředseda
3 Koranda Stanislav  házená koranda@jiskratrebon.cz místopředseda
4 Jindra Miloš  korfbal jindra@jiskratrebon.cz
5 Čapek Josef házená capek.jo@gmail.com
6 Dufek Tomáš šachy dufek@jiskratrebon.cz
7 Jecha Petr kuželky sekretar@jiskratrebon.cz
8 Roubíček Josef  jachting roubicek@jiskratrebon.cz
9 xxx xxx xxx
10 Dvořáková Věra volejbal dvorakova@jiskratrebon.cz
11 Vonka Mojmír lední hokej vonka@jiskratrebon.cz
12 Jelínek Jan ASPV jelinek@jiskratrebon.cz
13 Novák Jan stolní tenis novak@jiskratrebon.cz
14 Matuška Vojtěch florbal matuska@jiskratrebon.cz
15 Kubica Karel nohejbal kubica@jiskratrebon.cz
16 Pešl František fotbal pesl@jiskratrebon.cz
17 Vališ Jan tenis valis@jiskratrebon.cz
18 Kotilová Libuše gymnastika kotilova@jiskratrebon.cz
19 Sodomka Milan atletika sodomka@jiskratrebon.cz
20 Baierling Luboš veslování baierling@jiskratrebon.cz

Aktuality

18. 06. 2018

Sportovní hry TJ Jiskra Třeboň - 2018

Výkonný výbor TJ Jiskra Třeboň připravil pro zájemce všech...Více zde

02. 02. 2018

Čestné prohlášení zákonného zástupce pro rok 2018

Po zveřejnění Více zde

03. 02. 2017

Žádosti o finanční příspěvky 2017

 Dotace z rozpočtu města Třeboň Vyřizování žádostí: odbor finanční a...Více zde

Akce

20.01.2019

Filtrovat

cal cal